advertise

آزمون TOEFL

آزمون TOEFL

آزمون TOEFl آزمون تافل یا Test of English as a Foreign language یک آزمون بین المللی برای سنجش سطح زبان افردایست که قصد تحصیل، کار یا سرمایه گذاری در کشورهای انگلیسی زبان دارند. این آزمون بصورت اینترنتی که به آن TOEFL iBT می گویند. زمان تقریبی این آزمون سه ساعت و نیم است. برخلاف آزمون آیلتس، که بخش گفتاری آن در یک روز مجزا برگزار می گردد، آزمون تافل بصورت یکجا در یک روز برگزار می شود. این آزمون چهار مهارت listening، speaking، reading، writing فرد را مورد سنجش قرار می دهد که هر بخش ۳۰ نمره را به خود اختصاص داده و نمره کل از ۱۲۰ لحاظ می گردد. اکثر دانشگاه های بین المللی، برای پذیرش دانشجویان نمرهآزمون بین المللی تافل

موسسه راه زبان نصیر مهاجر، جهت سهولت کار شما عزیزان با بهره گیری از مشاور خبره، اقدام به انجام مشاوره تحصیلی در زمینه برگزاری آزمون های بین المللی، برنامه ریزی تحصیلی، و تعیین سطح زبان شما نموده است.

آزمون بین المللی تافل

موسسه راه زبان نصیر مهاجر، جهت سهولت کار شما عزیزان با بهره گیری از مشاور خبره،  اقدام به انجام  مشاوره تحصیلی در زمینه برگزاری آزمون های بین المللی، برنامه ریزی تحصیلی، و تعیین سطح زبان شما نموده است.

موسسه راه زبان نصیر مهاجر با مجوز رسمی از وزارت علوم و فناوری مشاور شما در زمینه های شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور، تحصیل در خارج از کشور، یادگیری زبان های خارجه و برنامه ریزی تحصیلی می باشد.سوالات متداول

برای ثبت نام TOEFL ابتدا با ثبت نام در بخش تافل سایت ETS یک پروفایل برای خود ایجاد کنید. نام کاربری و گذرواژه شما برای ثبت سفارش لازم است. پس از مشخص کردن تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پرداخت هزینه امتحان تافل باید توسط پرداخت آنلاین با کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card و غیره صورت گیرد. شما با پر کردن فرم ثبت سفارش در همین صفحه می توانید سفارش پرداخت هزینه ثبت نام امتحان تافل اینترنتی را برای ما ثبت کنید. بعد از واریز مبلغ ریالی آزمون از درگاه آنلاین بانکی، ثبت نام آزمون تافل شما انجام شده و تایید آن برای شما ارسال می گردد.
هزینه دلاری ثبت نام آزمون تافل ۲۴۵ دلار است. البته اگر به تاریخ امتحان، کمتر از یک هفته مانده باشد، این هزینه ۴۰ دلار افزایش پیدا می کند.
از معروف ترین سنترهای برگزاری تافل در تهران می توان دانشگاه خاتم، سازمان سنجش، موسسه امیربهادر و زبان نگار را نام برد. البته سنترهای دیگری چون علامه سخن، مرکز زبان ایران، معرفت و دانشگاه شهید بهشتی نیز، این آزمون را در ایران به طور رسمی برگزار می کنند.
بله، باید حداقل ۱۴ روز بین دو آزمون شما فاصله باشد. به عبارتی هر دو هفته یک بار می توانید در آزمون تافل شرکت نمایید.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.