advertise                                                                 موسسه راه زبان نصیر مهاجر 


موسسه راه زبان نصیر مهاجر با مجوز رسمی از وزارت علوم و فناوری مشاور شما در زمینه های شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور و تحصیل در خارج از کشور می باشد.سوالات متداول

برای ثبت نام TOEFL ابتدا با ثبت نام در بخش تافل سایت ETS یک پروفایل برای خود ایجاد کنید. نام کاربری و گذرواژه شما برای ثبت سفارش لازم است. پس از مشخص کردن تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پرداخت هزینه امتحان تافل باید توسط پرداخت آنلاین با کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card و غیره صورت گیرد. شما با پر کردن فرم ثبت سفارش در همین صفحه می توانید سفارش پرداخت هزینه ثبت نام امتحان تافل اینترنتی را برای ما ثبت کنید. بعد از واریز مبلغ ریالی آزمون از درگاه آنلاین بانکی، ثبت نام آزمون تافل شما انجام شده و تایید آن برای شما ارسال می گردد.
هزینه دلاری ثبت نام آزمون تافل ۲۴۵ دلار است. البته اگر به تاریخ امتحان، کمتر از یک هفته مانده باشد، این هزینه ۴۰ دلار افزایش پیدا می کند.
از معروف ترین سنترهای برگزاری تافل در تهران می توان دانشگاه خاتم، سازمان سنجش، موسسه امیربهادر و زبان نگار را نام برد. البته سنترهای دیگری چون علامه سخن، مرکز زبان ایران، معرفت و دانشگاه شهید بهشتی نیز، این آزمون را در ایران به طور رسمی برگزار می کنند.
بله، باید حداقل ۱۴ روز بین دو آزمون شما فاصله باشد. به عبارتی هر دو هفته یک بار می توانید در آزمون تافل شرکت نمایید.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.